Vývojáři všech zemí spojte se

Nemusíme se přímo spojovat. Nemusíme být ze všech zemí. Budu rád pokud se čeští a slovenští vývojáři zapojí do budování databáze o hrách. Tedy speciálně o těch našich – českých a slovenských hrách.

serverovna3

Již v listopadu roku 2010 jsem dostal nápad, že by bylo užitečné mít pohromadě alespoň základní informace o tuzemské scéně. Zaregistroval jsem doménu. A… nějakou dobu jsem čekal, zda se tohoto nápadu neujme někdo jiný. Někdo, kdo má více volného času. Ale neujal. Postupně jsem začal databázi plnit. Ta k dnešnímu dni obsahuje 537 her od 122 vývojářů. Určitě tam stále hodně her chybí. Právě proto dozrál čas tento projekt zveřejnit a vtáhnout co nejvíce vývojářů, aby se o svoje základní údaje starali.

http://developedinczech.com

http://developedinslovakia.com

Aktuálně je k dispozici první beta, moc toho neumí. Ale na sběr základních dat určitě stačí. Prosím všechny, aby si zkontrolovali, zda na seznamu nechybí a případně údaje opravili nebo doplnili. Ke každému studiu je možné přidávat hry (dokončené i nedokončené) a odkazy. Odkazy na cokoliv relevantního jako jsou recenze, domácí stránky, kickstartery, greenlighty, appstory, youtube videa, apod. V dalších verzích budou tyto odkazy tříděny a zpracovávány . Jako malá ochutnávka nyní slouží podstránka ČR/SR her co jsou k dispozici na Steamu.

Lukáš (CINEMAX)