Můj milý deníčku…

Mít klasický deník, mohl bych se vymluvit, že jsem ho nemohl najít. Ale ztratit Internet? 🙂 Letošní předsevzetí blogovat častěji se zatím nedaří plnit. Složka s dokumenty obsahuje několik rozepsaných příspěvků, ale najít čas je dopsat pořád nemohu najít. Proto jsem se rozhodl udělat alespoň rekapitulaci posledního pololetí.

Leden

Gyro13, Hip Hop King, Numen, Two Worlds II – více viz lednový článek.

Únor

10. 2. Spouštíme web k chystané hře Gyro13http://gyro13.com

11. 2. Vydáváme další edici Rytmiku pro DSiWare, tentokrát určenou všem hiphoperům – Hip Hop Kingna webu je možnost přehrát všech 11 skladeb, které tracker obsahuje jako demo skladby. Recenze 8/10 nám udělala radost.

28. 2. Plníme lednový slib a vydáváme update (1.40) české verze hry Numen včetně bonusového questu Hrozivý Karkinos.

Březen

Vzhledem ke stále vysoké míře pirátství vyhlašujeme dočasnou amnestii. Důvody, které nás k tomu vedly, jsou v tomto článku.

Děkujeme všem, kteří nás podpořili.

Duben

Dokončili jsme práce na grafice (zejména postavy a jejich animace) pro iOS hru THOR: Son of Asgard (Disney/Marvel).

Květen

20. 5. A další titul pro DSiWare, tentokrát se jedná o vědeckou kalkulačku s konvertorem jednotek; A protože Nintendo vyžaduje ke každému titulu video – vyrábíme, asi jako jediní na světě, trailer ke kalkulačce 🙂

Červen

2. 6. Snižujeme cenu české verze hry Numen (doporučená koncová je nyní 299 Kč). K dostání na e-shopu  za 249 Kč  nebo digitálně (bez DRM) za pouhých 199 Kč.

3. 6. Vydáváme hru Puzzle Rocks pro Nintendo DSiWare. Již náš osmý titul pro DSiWare. Na dalších třech pracujeme (vyjít by měly v Q3).

Puzzle Rock je konverze (vylepšená a rozšířená) naší hry z iPhone.
První recenze nedopadla vůbec špatně – 7/10.

Vývoj iOS verze hry Gyro13 běží na plné obrátky a už se chýlí do závěrečné části. Většina levelů je již odladěna pro iPhone/iPad. Ladíme poslední bugy a chystáme hru pro vydání. Pro nevěřící Tomáše video z prvního levelu (natočeno iPhonem z iPadu).

Lukáš (CINEMAX)